Město Moře, Přístavní 7, Praha 7.

Konečně zase vaše oblíbené rande!

Social Date #8

Social media specialisty, freelancery, markeťáky i nadšence, ty všechny zveme na osmý Social Date.
Přijďte se potkat s dalšími lidmi z branže, seznámit se, popovídat si spolu.

Na Social Date #8 vás chceme inspirovat, motivovat, posouvat kupředu.Proto jsme pozvali 3 zajímavé osobnosti, které vám rozšíří obzory skrz své přednášky a panelovou diskuzi.
V ceně lístku je pivo, víno i něco dobrého z grilu. Těšit se můžete i na dostatek networkingu jako obvykle. Přijít můžete už v 17:00, samotný program začne o hodinu později.

Událost pořádá Taste a celým večerem vás provede Dominika Lukášová.

Přednášející a témata

Denisa Sládková

Fake influenceři aneb nemám zájem o spolupráci

Instagramový profil @mamzajemospolupraci vznikl pro zábavu, ale během pár měsíců odkryl spoustu nekalých praktik v oblasti influencer marketingu. Od umělého zvyšování interakcí a okrádání firem až k mama-mafii plné vyhrožování a ničení cizích profilů. Denisa poradí, jak se nenechat napálit jako firma ani jako jednotlivec, a názorně ukáže, čeho všeho jsou lidé na Instagramu schopní.

Denisa Sládková - community manager

Radka Mikulíková

Like House jako propojení televize a sociálních sítí

Like House, projekt, který rezonoval v posledních měsících napříč platformami, ale také generacemi a málokdo o něm alespoň jednou neslyšel. Co Like House sledoval, jak probíhal výběr influencerů a co se třeba ne úplně povedlo? Zákulisím reality show nás provede Radka, která měla na starosti sociální sítě Like Housu.

Radka Mikulíková - social media & influencer consultant

Jonáš Čumrik

Nebojte se říct o peníze aneb paywall obsah nejen u podcasterů

Lidé jsou v dnešní době zvyklí za obsah platit. Už platí za Netflix, HBO, Spotify bez reklam a nepřijde jim divné dát svému oblíbenci pár korun za nějakou přidanou hodnotu. Pro tvůrce je to velmi osvobozující, nezodpovídají se žádné firmě. Influenceři tak začínají monetizovat například close friends, podcasteři využívají Patreon a vznikají další paywall aplikace. O tom, jak to funguje, jak se do toho pustit a jaký vývoj očekáváme, povypráví Jonáš Čumrik.

Jonáš Čumrik - idea maker Katz38

Místo konání

Obrázek místa konání

Město Moře, Přístavní 7 , 170 00 Praha 7.

Původní truhlárna, v soukromí vnitrobloku mimo dění na ulici. Interiér je prostorově čistý a nekonečně variabilní. Město • Moře bylo vytvořeno k setkávání v jakékoliv příležitosti. 

Kontakt

Akci pořádá Taste, a.s. – www.taste.cz
Dotazy ráda zodpoví Mariana Wohlrabová na e-mailu academy@taste.cz
Uplynulé Social Date: #1#2#3#4#5, #6, #7
Naše další meetupy: Brand Date, Data Date, PPC Date, Project DateSEO Date